5 maja 2024 r.

VI Niedziela Wielkanocna

Składam serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i udział we Mszy świętej niedzielnej oraz za złożone dzisiaj ofiary na diecezję i seminarium duchowne.

Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W tygodniu bezpośrednio po Mszy świętej, a w niedziele o 14.30.

We wtorek o 18.45 spotkanie dzieci i rodziców przed uroczystością I Komunii świętej.

W środę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msza święta o godz. 8.00.

W czwartek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu; o 17.50 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę o godz. 8.00 I spowiedź dzieci przed I Komunią świętą.

Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańsiego. Na Mszy świętej o godz. 10.30 – 31 dzieci z naszej Parafii po raz pierwszy przystąpi do Komunii świętej. Proszę, aby miejsca w ławkach pozostawić dla dzieci i ich rodzin. Kolekta w tym dniu na wsparcie dzieł misyjnych ks. Artura w Boliwii.